https://vivaleters.ru/moskva-degunino-zapadnoe.html  

https://venakshops.ru/kupit-mdma-v-novouralsk.html  

https://geltbiterel.info/tsyurih-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html  

 

 

5 sierpnia po mszy świętej o godzinie 12 odbyło się spotkanie osób przyjętych do I Komunii Świętej 17.18.1958 r. Tak jak 60 lat temu ks. Konrad Otton podjął dzieci poczęstunkiem, tak samo w tym dniu ks. proboszcz również zaprosił do salki katechetycznej na poczęstunek.

 

 

 

Od 23 czerwca do 1 lipca przeżywaliśmy po 10 latach misje święte. Prowadził je ojciec pallotyn Jerzy Gugała, który pracuje obecnie w Ząbkach pod Warszawą. W programie misji były m. in.:

 • nauki dla dzieci, młodzieży, chorych, stanowe dla kobiet i mężczyzn,

 • nabożeństwo żałobne za zmarłych,

 • spowiedź święta,

 • odwiedziny chorych,

 • droga krzyżowa ulicami Konarzyn itd.

 

1 lipca obchodziliśmy odpust ku czci św. apostołów Piotra i Pawła. Kazania na wszystkich Mszach wygłosił ojciec misjonarz, a sumę odpustową o godz. 12 odprawił ks. dr nauk prawnych Jacek Sosnowski wicekanclerz Kurii Biskupiej i zarazem sekretarz Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny.

 

W drugą niedzielę lipca ksiądz proboszcz spotkał się z ministrantami na lodach.

 

W trzecią niedzielę lipca odbyła się wycieczka członków Akcji Katolickiej, ministrantów i osób zainteresowanych do Zamartego oraz pobliskich Chojnic. W Chojnicach zwiedziliśmy kościół Chrystusa Króla i spotkaliśmy się z proboszczem tamtejszej parafii ks. Karczewskim. Ponadto zwiedziliśmy Bazylikę Chojnicką oraz modliliśmy się za zmarłych w Dolinie Śmierci.

 

29 lipca na mszy świętej o godzinie 11 służyli byli ministranci z lat 1945-1990. Było ich jedenastu. Po mszy świętej przy lampce wina, kawie i cieście wspominali czasy swojej ministrantury.

 

17 lipca ukazał się kolejny numer naszej gazetki parafialnej „Nasza parafia”.

 

29 lipca mieszkańcy Zielonej Chociny, Jonek, Dzięgla, Niepszczołąga i Zielonej Huty przyjmowali pielgrzymów z Bytowa na Jasną Górę. Łącznie gościło w naszej parafii sześćdziesięciu pielgrzymów.

 

2 sierpnia w Kopernicy odbędzie się spotkanie ministrantów naszej parafii z harcerzami z Pabianic. W programie spotkania przewidziany jest wspólny obiad i zwiedzanie obozu.

 

Pielgrzymki autokarowe w okresie wakacyjnym:

 • od 9 do 16 lipca przez tydzień odbywała się pielgrzymka autokarowa z Konarzyn do Wilna. W pielgrzymce wzięło udział 45 osób, w tym 21 z naszej parafii. Pielgrzymów o 6 rano pożegnał ksiądz proboszcz odprawiając Mszę świętą. Pielgrzymce przewodziła p. Sabina Wałdoch. Oprócz Wilna pielgrzymi zwiedzili Troki oraz Kowno. 25 lipca odbyło się spotkanie popielgrzymkowe rozpoczęte mszą świętą o godzinie 18, a potem uczestnicy udali się do restauracji p. Tyborskich w Konarzynach na poczęstunek.

 • 20 lipca pod przewodnictwem p. Sabiny Wałdoch odbyła się pielgrzymka autokarowa do Lichenia

 • 22 sierpnia odbędzie się pielgrzymka autokarowa do Częstochowy pod przewodnictwem ks. proboszcza i p. Sabiny Wałdoch.

 

W parafii działają:

 

 • Krucjata Eucharystyczna, do której należy 10 osób. Co sobotę od godz. 8.30 do 9.00 odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu,

 • Apostolstwo Dobrej Śmierci,

 • Krucjata Trzeźwości,

 • Krucjata Życia Poczętego.

 

 

 

 

https://lokesnord.ru/moskva-izmaylovo-severnoe.html Boże Ciało 31.05.2018

 

Orszak Trzech Króli 2018 r.

 

31 października różaniec i Msza z udziałem uczestników Balu Wszystkich Świętych i Aniołów.

 

W niedzielę 8 października o 15.00 odbył się : "Różaniec ulicami Konarzyn"

 

Rok 2017 jest czasem szczególnie poświęconym Maryi. Przeżywamy wiele ważnych wydarzeń związanych z naszą Matką. 100 lat temu w miejscowości Fatima Maryja ukazała się trójce pastuszków - z tej okazji  w naszej diecezji mogliśmy wziąć udział w peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w Przechlewie. W sobotę 7 października od 11.00 do 12.00 modlili się parafianie z Konarzyn.

 

20.08.2017. Msza święta z udziałem najstarszych ministrantów w parafii. 

22.07.2017. Msza św. w obozie harcerskim w Zielonej Chocinie Szczepu 23 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Zuchowych im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Jak co roku gminę Konarzyny odwiedzają harcerze. Po raz pierwszy swój obóz w Zielonej Chocinie założył Szczep 23 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Zuchowych „Pomarańczarnia” im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Pomarańczarnia należy do Unii Najstarszych Drużyn Harcerskich RzeczypospolitejO szczepie i obozie rozmawiałem z komendantką obozu Natalią Byczkowską:  "(...)Jesteśmy z Warszawy. Uczestników jest 123 w różnym przedziale wiekowym, były też zuchy  które opuściły obóz po dwóch tygodniach. Mamy dzieci z podstawówki, młodzież z gimnazjum i 20 osobową kadrę. Teren na założenie obozu w Zielonej Chocinie został nam polecony i jesteśmy tu pierwszy raz. Zdecydowanie dobrze się tu odnajdujemy. Drużyny realizują własne programy spędzania tu czasu według wcześniej spisanych planów pracy. Czas spędzamy aktywnie, rozwijamy umiejętności, odbywamy służbę w kuchni. Sami zbudowaliśmy całą infrastrukturę obozową. Organizujemy wędrówki i kilkudniowe wyprawy do pobliskich miejscowości. Pogoda nam dopisała ale nie zapomnimy o poniedziałkowej burzy, która nad nami przeszła. Był to moment małego dramatu!"

W iście polowych warunkach co tydzień harcerze zbierali się na Mszy świętej. Dwie wojskowe skrzynie po amunicji posłużyły za ołtarz.

 

 

W niedzielę 25 czerwca 2017 r. przeżywaliśmy odpust św. Piotra i Pawła. Mszę świętą odprawił ks. Wincenty Pytlik- Kawaler Zakonu Rycerskiego Grobu Bożego w Jerozolimie, Dyr. Muzeum Diecezjalnego w Pelplinie, wicepostulator w procesie beatyfikacyjnym i kanonizacyjnym Sługi Bożego Bpa Konstantyna Dominika, konsultant Rady ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego przy KEP, członek Rady Programowej Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów.

 

3 maja 2017 r. podczas otwarcia wystawy "Konarzyny w PRL-u" ks. dziekan wygłosił prelekcję pt. Kościół w epoce Gierka

 

9 lutego 2017 r. odbyła się prelekcja ks. Marka Weltrowskiego pt. "Sługa Boży ks.Jerzy Popiełuszko". Zwiedzać można było wystawę przygotowaną przez IPN w Białymstoku pt. "Nasz duszpasterz i my. Bł. ks. Jerzy Popiełuszko w fotografii Jerzego Szóstki"

 

 

Pielgrzymka młodzieży w Konarzynach, wybierająca się na ŚDM:

 

 
Procesja Bożego Ciała: 
 

Biskup Ryszard Kasyna na spotkaniu z parafialnymi oranizacjami 17.05.2016 : Akcja Katolicka, Salos, Caritas, Schola, Ministranci, Chór. Redakcja parafialnej gazetki


watch  Wtorek 19 kwietnia rozpoczęła się peregrynacji figurki Michała Archanioła. od 17.15 nabożeństwo oczekiwania o 18.00 msza święta

Солнечногорск купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки

Москва Бирюлёво Восточное купить закладку Cocaine Premium HQ - печать Dolphin

 

follow site  

 

go Program peregrynacji:

Купить бошки спб Program uroczystości
Москва Коньково купить закладку Амфетамин 19 kwietnia 2016 r.


enter 1.  17.30 oczekiwanie na granicy Konarzyn przy bloku nauczycielskim i procesjonalne wprowadzenie do kościoła
Фурманов Figurkę poniosą członkowie Rady Parafialnej i Strażacy
Лас Пальмас купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки 2.      18.00 powitanie przez dzieci, dorosłych i księdza dziekana (w kościele)
https://xiramoneral.ru/skorost-po-zakladke.html Msza święta koncelebrowana przez wszystkich kapłanów dekanatu Borzyszkowskiego
https://erticprods.ru/moskva-dorogomilovo-kupit-zakladku-marki-lsd.html 3.       21.00 Apel Jasnogórski

https://greenblacks.ru/verhnyaya-pishma-kupit-gashish-ab.html 20 kwietnia 2016 r.

watch 1.        8.00 indywidualna  adoracja
follow site 2.       10.00 msza święta dla chorych
source url 3.      11.30 nabożeństwo dla dzieci
Дали купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки 4.       12.00-15.30 indywidualna adoracja
go to site 5.      15.30  koronka do Miłosierdzia Bożego
https://njalafcrut.ru/kupit-kokain-zakladka.html 6.    ok. 15.45 Msza Święta na zakończenie peregrynacji